اخبار دیتاک

دیتاک به وقت جشن | برگزاری جشن دانش بنیانی

جشن دانش بنیانی با حضور خانواده دیتاک برگزار شد.

جشن دانش بنیانی دیتاک

همانطور که پیش از این خبر داده بودیم شرکت بیگ دیتا و داده‌کاوی دیتاک موفق به اخذ مدرک دانش بنیان نوع ۱ شد. فعالیت‌ این شرکت بر لبه تکنولوژی و نتیجه بخش بودن تلاش تیمی اعضای این مجموعه برای دریافت این عنوان بهانه‌ای شد برای یک جشن کوچک.

جشن دانش بنیان شدن دیتاک در روزهای پایانی پاییز با حضور اعضای آن و خانواده آنها با بازی و صبحانه شروع شد و تا عصر ادامه پیدا کرد. خانواده دیتاک در کنار یکدیگر یک روز را به تفریح و جشن پرداختند و دوستی‌هایشان را عمیق‌تر کردند.

در این جشن فرصت را مغتنم شمردیم و مسابقه نهایی برندگان لیگ دیتاک طی مسابقاتی تعیین شدند.

سامانه روابط عمومی دیتاک

در طول روز به بازی‌های فکری و دسته جمعی مانند استوژیت، فوتبال دستی و والیبال گذشت و فرصتی شد تا دوستی‌های نزدیک‌تری بین دیتاکی‌ها رقم بخورد.

در پایان جشن کیکی با طرح پرسونای دیتاک بریده شد و آقای عسگری _مدیرعامل دیتاک_  از دوستان برای تلاششان در جهت رسیدن به این موفقیت تشکر کرد.

کسب عنوان دانش‌بنیانی برای ما دیتاکی‌ها نه یک هدف بلکه آغاز راهی است که در آن بیش از پیش خود را مسئول و تشنه موفق شدن این مجموعه می‌دانیم.
با نگاهی رو به جلو امیدواریم در راه پیشرفت قدم برداریم.

برای درخواست دموی سامانه دیتاک به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید.
برای درخواست دموی سامانه دیتاک به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید. [contact-form-7 id="6" title="فرم درخواست"]

سما آشوری

فارغ‌التحصیل MBA هستم. چهار سال است که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنم. به استراتژی‌های کسب و کار و ترندهای روز بازاریابی علاقه‌مندم. خود را فردی چند بعدی می‌دانم و تلاش می‌کنم تا زندگی را زندگی کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن