کمپین دیتاوبینار 99
اخبار دیتاکعمومی

بروشور جامع دیتاک

برای آشنایی بیشتر با ما بروشور دیتاک را مطالعه کنید.

بروشور دیتاک

شرکت دیتاک  در سال ۱۳۹۶ با تکیه بر ۸ سال‌ دانش و تجربه در حوزه‌ی هوش مصنوعی فعالیت خود را در زمینه ارائه و اجرای راهکارهای نوین و بر پایه دیتا آغاز نمود. دیتاک محصولات متنوعی در زمینه‌ی مانیتورینگ و آنالیز شبکه اجتماعی ارائه کرده است. تلاش دیتاک همواره بر این بوده است تا با شناخت نیاز سازمان‌ها و کسب و کارها در زمینه دیتا محصولات مرتبط و کارا تولید کند.

دِیتاک از طریق رصد و تحلیل داده‌ها و اطلاعات سازمان‌ها و همچنین پایش فضای وِب ، شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی، اطلاعات لازم را در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی قرار دهد و به طور مستقیم در افزایش بهره‌وری سازمان‌ها به ایفای نقش می‌پردازد.
در همین راستا کمک به مدیریت و تحلیل کمپین‌های بازاریابی، آموزش، کمک به دانشجویان و پژوهشگران از جمله موضوعاتی است که تیم دیتاک در حال بررسی و توسعه محصولات آنها ست.

فعالیـت شرکت دیتاک در راستای کمک به مـدیران ارشد ســازمان­‎های خصوصی، دولتی و همچنین شرکت‎­های تجاری به منظور پیاده‎­سازی و اسـتقرار راهکارهای هوش کسب ­و کار می­‎باشد تا داده­‎ها و اطلاعات درون سازمانی را برای مدیران به فرآیندی شفاف، موثر و دانش محور تبدیل کند تا تصمیماتی بهینه اتخاذ شده و در نتیجه عملکرد سازمان خود را در بخش‎­های مختلف بهبود بخشند.

دیتاک با نیروی جوان و متخصص خود با استفاده از تکنولوژی‌های به روز همواره تلاش می‌کند بر روی لبه تکنولوژی حرکت کند.
بخشی از تکنولوژی هایی که دیتاک از آن استفاده میکند به شرح زیر است:
Hadoop, Apache HBASE, Airflow, OrientDB, MariaDB, Solr

کمپین دیتاوبینار

مجموعه فعالیت‌ها و محصولات دیتاک را می‌توانید با مطالعه این بروشور بهتر بشناسید.

برای درخواست دموی سامانه دیتاک به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید.
برای درخواست دموی سامانه دیتاک به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید.

  سما آشوری

  فارغ‌التحصیل MBA هستم. چهار سال است که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنم. به استراتژی‌های کسب و کار و ترندهای روز بازاریابی علاقه‌مندم. خود را فردی چند بعدی می‌دانم و تلاش می‌کنم تا زندگی را زندگی کنم.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن