کمپین‌ تلگرامی‌تون رو داده‌محور کنید

 صفر تا صد کمپین تلگرامی با اثربخشی چندبرابری با سامانه دیتاک

اجرای یک کمپین داده‌محور صدای شما رو مستقیماً به گوش مخاطب هدف‌‌تون می‌رسونه و اثربخشی کمپین رو چند برابر می‌کنه.

دیتاک چطور در اجرای یک کمپین تلگرامی اثربخش کمک‌تون می‌کنه؟

بررسی و تحلیل تجربه رقبا

رقبای شما توی چه کانالایی تبلیغ می‌کنند؟ بهترین نتیجه رو کجا گرفتند؟ محتوای تبلیغات‌شون چیه؟ تبلیغات رقبا رو در کمترین زمان و به راحتی بررسی و تحلیل کنید.

جستجوی مناسب‌ترین کانال‌ها

کانال‌های مناسب تبلیغات تلگرامی‌تون رو به‌سادگی براساس پربازدیدترین، فعال‌ترین و مرتبط‌ترین به موضوع کسب و کار و تبلیغ‌تون پیدا کنید.

ایده‌یابی خلق محتوا

درباره موضوع مدنظرتون جستجو کنید و ایده‌های خلق محتوای تبلیغاتی پیدا کنید. با دیدن مطالب بیشتر، ذهن‌تون رو برای یک محتوای اثربخش‌تر پرورش بدید.

صحت‌سنجی ساده و گزارش‌گیری سریع

گزارشی که از کمپین دریافت کردید چقد صحت داره؟ با چند کلیک آمار و نمودارهای کمپین رو حتی بعد از حذف شدن محتوا از کانال‌ها، بررسی کنید، گزارش کمپینی که ارائه شده رو صحت‌سنجی کنید یا خودتون از کمپین‌تون گزارش جامع بگیرید.

مانیتور لحظه‌ای کمپین تلگرامی

در لحظه از وضعیت کمپین خبردار بشید؛ تبلیغ‌تون کجا منتشر شده؟ چقدر دیده شده؟ چه زمانی در هر کانال منتشر شده؟ و …
با گوش‌سپاری، کمپین‌تون رو هر لحظه بهبود بدید.

کسب‌وکارها و دیتاک

کسب‌وکارهای b2c همچون اسنپ‌فود، که ارتباط مستقیم و زیادی با مخاطب دارند، به شدت به شنیدن صدای مشتریان و پاسخگویی به موقع به نظرات اونها نیاز دارند.

با سامانه دیتاک زمان و هزینه‌ای که برای اطلاع از اخبار مربوط به خودمون و نظراتی که مخاطب‌ها درباره‌مون منتشر می‌کنن صرف میشد، کاهش چشمگیری پیدا کرده. علاوه بر اینها، دیتاک در برنامه‌ریزی و تهیه گزارش‌های روابط‌عمومی بهمون کمک می‌کنه. در مدت استفاده از سامانه، اسنپ‌فود در زمینه گزارش‌های تحلیلی اختصاصی همکاری مستمر با دیتاک داشته و همواره از مشاوره‌های دیتاک استفاده کرده است.

 

سارا احمدی

مدیر روابط‌عمومی , اسنپ‌فود

در روابط عمومی مدرن شبکه‌های اجتماعی و محتواهایی که کاربران در مورد برند تولید می‌کنند اهمیت خیلی زیادی داره و رصد و پایش شبکه‌های اجتماعی از الزامات این حوزه‌ست. دیتاک یکی از ابزارهای قوی رصد شبکه‌های اجتماعی است که نیازهای مختلف کسب‌وکار ما در این حوزه رو برآورده می‌کنه. همچنین تیم حرفه‌ای دیتاک علاوه بر ارائه امکانات مختلف، تغییرات مورد نظر هر سازمان رو در سامانه اعمال می‌کنند و با توجه به این موضوع که سازمان‌های مختلف با اهداف متفاوتی به رصد شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند، این اتفاق یک مزیت مهم برای دیتاک محسوب میشه. 

مهدی رجبلو

کارشناس ارشد روابط‌عمومی, یکتانت

در این روزها که اخبار در کمترین زمان ممکن منتشر میشه و به گوش همه می‌رسه، یکی از مهمترین مواردی که برندها باید از آن اطلاع داشته باشند، موضوعاتی است که حول برند آن‌ها در این فضا منتشر میشه. رصد تمامی بسترهای مجازی کاری زمان‌بره و از زمانی که با سرویس دیتاک این موارد رو بررسی می‌کنیم در کمترین زمان می‌تونیم رصد فضای مجازی رو انجام بدیم و به تمامی موارد دسترسی داشته باشیم؛ این سرعت عمل، باعث پاسخگویی بهتر به محتوای منتشر شده در رابطه با برند میشه.

 

 

پیمان عیسی‌نژاد

مدیر مارکتینگ, ایران‌هاست

کمپین تلگرامی داده ‌محور

کمپین داده‌محور، اثربخشی بیشتر

مشخصاتتون رو برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما باهاتون تماس بگیرند و اشتراک سامانه دیتاک رو با ۳۰٪ تخفیف براتون ارسال کنند.
دیتا باهاتون صحبت می‌کنه، کافیه گوش بدید!

🎉 گزارش سالانه دیتاک تحت عنوان رفتار ایرانی‌ها در شبکه های اجتماعی منتشر شد!

دانلود گزارش